Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń +48 32 388 70 51

Akademia Lasera 3.0

Akademia Lasera 3.0

Laser jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, które pozwala wykonać wiele bardzo różnych realizacji. Ploter laserowy umożliwia łatwe stworzenie bogatej i ciekawej oferty dla swoich Klientów.

Nie wiesz od czego zacząć? Jak pozyskać umiejętności? Gdzie zdobyć fachową wiedzę? Mamy coś dla Ciebie!

Akademia Lasera to szkolenie dla wszystkich zainteresowanych technologią laserową, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat urządzeń laserowych i ich możliwości.

Uczestnicy mogą zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także poznać technologię laserową od strony praktycznej. Jest to również niepowtarzalna okazja nawiązania nowych kontaktów z ludźmi z branży oraz niecodzienna możliwość wymiany informacji i doświadczeń między sobą.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom ostatniej edycji szkolenia Akademia Lasera za udział i ogromne zaangażowanie!

Kolejne planowane terminy warsztatów to: 30 września - 1 października 2021 w siedzibie firmy COLOP Polska w Bytomiu oraz 22 października 2021 w Poznaniu. Już teraz serdecznie zapraszamy do zapisów poprzez formularze tutaj!

Uwaga: Szkolenie odbywa się w kameralnym gronie, zapewniającym bezpieczeństwo i swobodę zachowania dystansu przez uczestników. Organizacja warsztatów Akademii Lasera w Poznaniu uzależniona jest od rozwoju sytuacji epidemiologicznej.