Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń +48 32 388 70 51

2022

Dwudniowe warsztaty Akademii Lasera 3.0 w Colop Polska!

Akademia Lasera 3.0 - warsztaty pełne wiedzy! Nie wiesz od czego zacząć? Zapisz się, przyjedź i skorzystaj z profesjonalnej wiedzy!

Więcej...

Akademia Lasera 3.0 - zapisz się już dziś!

Kolejne warsztaty Akademii Lasera 3.0 przed nami! Zostały jeszcze wolne miejsca - nie czekaj, zapisz się już dziś!

Więcej...

BYLIŚMY NA TARGACH TOOLEX 2022 W KATOWICACH!

W dniach 4 - 5.10.2022 odbyły się Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

Więcej...

Kolejna Akademia Lasera 3.0 za nami!

W zeszłym tygodniu, 21-22 kwietnia w siedzibie Colop Polska w Bytomiu odbyła się kolejna edycja Akademii Lasera 3.0. Serdecznie dziękujemy za udział!

Więcej...

Wyróżnienie w plebiscycie Korony Reklamy 2022 dla Colop Polska!

COLOP Polska po raz kolejny zdobyła wyróżnienie w kategorii Technology w prestiżowym plebiscycie Korony Reklamy 2022. Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach dla najlepszych firm branży reklamowej w Polsce. Organizatorem konkursu jest GJC International Sp. z o. o. sp. k. realizujący jedną z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie: Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw.

Więcej...

Już dziś odwiedź nas na RemaDays!

Już dzisiaj oraz przez kolejne dwa dni możecie spotkać nas na jednych z największych targów reklamy na świecie -  RemaDays Warsaw! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska E2 w hali F.

Więcej...

PIERWSZA W 2022 ROKU WYJAZDOWA AKADEMIA LASERA!

18 marca 2022 w Żabiej Woli pod Warszawą odbyła się pierwsza w tym roku edycja wyjazdowa szkolenia Akademia Lasera. Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie wszystkim obecnym a tych, którzy nie mieli możliwości do nas dołączyć tym razem, już teraz zapraszamy na kolejną edycję!

Więcej...

RemaDays 2022

Chcielibyśmy serdecznie Was zaprosić na kolejną edycję targów RemaDays Warsaw. Już w dniach 23-25 marca 2022 roku w Ptak Warsaw Expo będziemy na Was czekać w hali F na stoisku E2. Do zobaczenia!

Więcej...

ZBLIŻAJĄ SIĘ KOLEJNE EDYCJE SZKOLENIA AKADEMIA LASERA!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych technologią laserową na kolejne edycje warsztatów Akademii Lasera. Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i prowadzone jest przez doświadczonych specjalistów. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Więcej...