Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń +48 32 388 70 51

Blog

Wyróżnienie w plebiscycie Korony Reklamy 2022 dla Colop Polska!

Podczas ostatniej edycji  RemaDays Warsaw, która odbyła się w dniach 23-25 marca 2022, COLOP Polska po raz kolejny znalazła się w gronie wystawców. Podczas targów zaprezentowane zostały wyniki plebiscytu Korony Reklamy 2022, w którym zwycięzcy wybierani są w drodze głosowania przez inne przedsiębiorstwa zarejestrowane w branży.

COLOP Polska po raz kolejny zdobyła wyróżnienie w kategorii Technology.

Wyróżnienie te potwierdza wysoką jakość urządzeń proponowanych naszym klientom. Odnosi się ono do ploterów laserowych CO2 marki Universal Laser Systems, przeznaczonych do cięcia, grawerowania i znakowania licznych materiałów, jak między innymi: drewno, guma, papier, laminaty, pleksi czy sklejka oraz wielkoformatowych ploterów laserowych Thunderlaser.

Uzupełnieniem urządzeń laserowych z oferty firmy COLOP Polska jest precyzyjna i szybka znakowarka fibrowa CMS przeznaczona do znakowania miedzi, stali czy tworzyw sztucznych. Powszechnie wykorzystywana w branży reklamowej podczas personalizacji gadżetów, jednak instalowana również w przemyśle, sektorze automotive i innych.

Na uwagę zasługuje także fakt, że oferta maszyn i urządzeń jest wspierana szkoleniami organizowanymi przez specjalistów Technologii Laserowych firmy COLOP Polska. Cykliczne szkolenia pod nazwą Akademia Lasera 3.0 oferują wiedzę z zakresu obsługi maszyn, technicznych wskazówek, a także zastosowania i możliwości jakie dają plotery laserowe. Akademia Lasera jest zatem ciekawą propozycją dla obecnych i przyszłych użytkowników laserów.

Tytuł Korony Reklamy to ogromny powód do dumy, ale także motywacja do dalszego rozwoju i do ciągłej dbałości o wysoką jakość naszych produktów i usług.

Wróć