Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń +48 32 388 70 51

Serwis urządzeń laserowych

Serwis urządzeń laserowych

Wiemy jak istotne dla naszych Klientów jest profesjonalne wsparcie serwisowe, często jest to wręcz podstawa przy zawieraniu kontraktu. Nasz dział serwisu posiada liczne certyfikaty poświadczające wiedzę na temat proponowanych przez nas systemów laserowych od strony praktyczno - technicznej. Certyfikaty te są cyklicznie odnawiane poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach w siedzibach naszych dostawców. Dzięki temu nasz zespół specjalistów jest na bieżąco w tematyce urządzeń laserowych, ich zastosowań oraz wsparcia technicznego.

Firma COLOP Polska uznaje niezawodność jako klucz do sukcesu swoich Klientów. Wiemy jak istotna jest szybka reakcja na różnego rodzaju zapytania techniczne. Nasi świetnie wyszkoleni specjaliści oraz nowatorska technologia sprawiają, że proponowane przez nas systemy laserowe dają lata zyskownej, niezawodnej oraz produktywnej pracy.

Naszym głównym celem jest dostarczanie systemów laserowych oferujących lata nieprzerwanej pracy bez zbędnych kosztów oraz bez nieprzewidzianych problemów dla użytkowników. Wierzymy, że każdy przestój maszyny jest marnowaniem Twojego cennego czasu oraz pieniędzy. Dlatego właśnie urządzenia laserowe przez nas proponowane zostały zbudowane w sposób modularny, co umożliwia łatwą wymianę części. Wiele napraw może być szybko i tanio wykonanych – w wielu przypadkach sprowadza się to do wymiany uszkodzonego podzespołu. Części dla modeli podstawowych są cały czas na stoku magazynowym.

Kupując laser z naszej oferty, zasługujesz na pełne wsparcie. W razie pytań – chętnie na nie odpowiemy. Serwis i wsparcie są zawsze dostępne poprzez telefon lub e-mail. Dostępne są również kompetentne oraz łatwe w odbiorze podręczniki użytkownika dla całej gamy naszych urządzeń.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 388 70 53 lub mailowego na adres tomasz.florian@lasery.pl.